KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656507
nr 1365 6507
Nils Fredriksson, Signerad, stilleben. Olja på pannå, 55x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:58:15
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)